SSANGYONG Yol Yardımı

Garanti; aracın garanti süresi içerisinde, malzeme, işçilik, montaj, hatalarından (fabrikasyon hatalardan) dolayı arızalanması halinde; SSANGYONG yetkili servislerinde, işçilik masrafı alınmadan onarılması ve/veya arızalı parçanın ücretsiz onarımını ve/veya arızalı parçanın onarımının mümkün olmadığının ŞAHSUVAROĞLU DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. tarafından belirlenmesi durumunda parçanın bedelsiz değişimini kapsar.

Parça Garantisi: Aracın 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’a dayanılarak yürürlüğe konulan Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik uyarınca; Garanti Belgesi ile satılması zorunlu olan bir parçanın (Araç Lastikleri, Farlar, Gösterge Tablosu ve Göstergeler, Merkezi Kilitler, Emniyet Kemeri ve Bağlantıları, Emniyet Camları, Egzoz Boru ve Susturucuları, Şarj Dinamosu, Jantlar, Katalitik Konvertörler, Amortisörler, Radyatörler, Oto Klimaları) Ssangyong yetkili servisi tarafından değiştirilmesi halinde fatura tarihinden itibaren malzeme ve işçilik hatalarından kaynaklanan arızaya karşı, 2 yıl (sınırsız kilometre) garanti kapsamındadır.

Garanti bedeli: Garanti kapsamında yapılan işçilik ve yedek parça değişimi için müşteriden herhangi bir ad altında ücret talep edilemez.

Garanti uygulanması durumunda değiştirilen parçanın garanti süresi, satın alınan aracın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

SsangYong Yol Yardım Kapsamı:

*SsangYong Yol Yardım Hattı: 0532 677 65 21 / 444 80 25
*SsangYong Yol yardım Aracı ile olay yerinde onarım
*Araç anahtarının kaybı, anahtarın araç içinde unutulması, yakıt kaynaklı arızalar ve araç hasarlarında yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için, SsangYong Yetkili Servisleri’nden veya aracın teslimatında teslim edilen garanti kitabından bilgi alabilirsiniz.